Rok 2021 w Akademii Uważności

Kończy się rok 2021 i Akademia Uważności, która działa od 2014 roku podsumowuje to co się wydarzyło w ostatnim czasie. Przeprowadzone kursy grupowe i indywidualne, warsztaty i cotygodniowe praktyki dla osób zainteresowanych pogłębianiem uważności pokazują, że to był dobry rok.

Serdecznie dziękuję uczestnikom 8 – tygodniowych Kursów MBSR, praktykom uważności za zaangażowanie i własny wkład w rozwój mindfulness. Dziękuję również gościnnym progom Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze za udostępnianie sal i wspieranie inicjatyw Akademii Uważności. Cieszę się, że mam też możliwość prowadzenia zajęć ze studentami „Mindfulness – odpowiedź na stres” w Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze. Ten rok również pokazał, że z sukcesem można dzielić się uważnością z osobami mieszkającymi np. w odległej Japonii. 8 – tygodniowy Kurs MBSR online prowadzony w dwóch różnych strefach czasowych był ciekawym doświadczeniem dla uczestników jak i dla mnie.

Mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie wszystkim dużo dobrego i pozwoli na realizację najśmielszych zamierzeń, które przyczynią się do szerzenia dobra i miłości na świecie.

Agnieszka Marszałek

Ten wpis został opublikowany w kategorii 8-tygodniowy kurs MBSR, kursy, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.